Šátek HUDY pro prvních 200 přihlášených na Prokopák

Generální partner HUDY věnuje prvním 200 přihlášeným závodníkům na La Sportiva Prague Park Race v Prokopském údolí 28.10.2018 originální multifinkční šátek Buff v barvách HUDY. Počítají se i přesunuté registrace z loňského větrného ročníku, takže zbývá už zhruba jen 90 šátků. Šátek Buff je ideální na běhání, jak se sami můžete přesvědčit z našich závodů:

 

Poděkování za účast

Děkujeme všem zúčastněným při závodě La Sportiva Prague Park Race! Ať už jako závodníci nebo fanoušci, věříme, že jste si ho užili! Počasí nebylo moc letní, ale o to víc bylo příjemné na běhání, což se projevilo na rychlejších časech než loni. Velmi také oceňujeme pomoc jedné závodnici na trati se zdravotními problémy! Fotky zveřejníme během následujících dnů. Další zastávka je v říjnu v Prokopském údolí!

Thanks all for racing with us in Divoka Sarka today!

Výsledky najdete zde:

Výsledky

 

Prokopské údolí 2018 – zahájení registrace!

Spustili jsme registraci na jedinečný závod v Prokopském údolí! Podzimní zakončení sezóny v divoké přírodě kousek od centra Prahy. Prosíme ty, kteří si přesunuli registraci z loňského větrného ročníku, aby si své údaje zkontrolovali ve startovní listině.

Pravidla

 

Speed8 a proteinový snack od Multipower pro každého

Abyste byli před závodem pořádně nastartovaní a po něm řádně zregenerovaní, obdrží každý ve startovním balíčku Speed8 a 40% PROTEIN FIT od Multipower. Energetický stimulant Speed8 doporučujeme vypít cca 40 minut před závodem. Lahodný snack 40% PROTEIN FIT se 14g proteinu je praktické a chutné balení bílkovin a dalších živin pro váš organismus – ideální po sportovní aktivitě.

Pivovar Svijany partnerem závodu

Novým partnerem závodu La Sportiva Prague Park Race – Divoká Šárka se stal Pivovar Svijany! První tři v každé kategorii obdrží pivní soudky a sváteční balení piva. Po doběhu se budete moct občerstvit v pivním stánku, kde se samozřejmě bude čepovat i nealko pivo. A v tombole se kromě dvou lákavých poukazů na boty La Sportiva v hodnotě 3 500,- Kč bude losovat i jeden pivní soudek právě ze Svijan.

Druhý ročník La Sportiva Prague Park Race v Divoké Šárce

Druhý ročník trailového závodu La Sportiva Prague Park Race v Divoké Šárce se poběží v neděli 24. června. Opět nabídne dvě tratě, hlavní na 14 kilometrů a kratší na 8 kilometrů. „Závodníci si trasy chválili, takže jsme na nich nic neměnili“, shrnuje za pořadatele Roman Skalský. Na všechny tak znovu čeká závěrečný výběh od Čertova Mlýna.

Kromě vrchařské prémie v závěru závodu si ale závodníci užijí především to nejhezčí z krásné skalnaté lokality kousek od stanice metra Nádraží Veleslavín. Celé údolí Divoké Šárky lemují vysoké skály, mezi nimiž protéká Šárecký potok. Přírodní park je plný lesů i luk, širokých cest i úzkých pěšinek, střídají se kopce a seběhy, a nad tím vším létají letadla na přistání na nedaleké letiště Václava Havla.

Start závodu je od 10:45 hodin v kempu Džbán, před nímž mohou pohodlně zaparkovat ti, kteří nevyužijí blízké MHD. V cíli po vyhlášení čeká bohatá tombola, kde se kromě tradičních hodnotných věcí od partnerů, především dvou poukazů na běžecké boty La Sportiva v hodnotě 3 500 Kč od generálního partnera Hudy, bude nově losovat i soudek piva od nového partnera závodu – pivovaru Svijany. Ten nabídne po doběhu mimo jiné také nealkoholické občerstvení pro řidiče.

Po vyprodaném závodě v Průhonickém parku je do Šárky přihlášeno už téměř 300 běžců. Mezi nimi najdeme i nominované na Mistrovství Evropy v běhu do vrchu, Jan Janů, který potvrdil formu nedávno druhým místem na Švýcarském mistroství a Jáchym Kovář oba z Mizuno-teamu. Mezi ženami zatím potvrdila účast loňská vítězka Kamila Gregorová, která si bude chtít spravit chuť po nedávné kvalifikaci v běhu do vrchu.

Divoká Šárka – upřesnění programu závodu

Po dohodě s vedením kempu upřesňujeme časy startů a program závodu v Šárce:

  • 9:00-10:45 – prezentace a registrace na místě
  • 10:45 – start závodu na 8 km
  • 11:00 – start závodu na 14 km
  • 13:30 – vyhlášení vítězů a tombola

Nejprve tedy vypustíme závodníky na kratší trasu – takto se závodníci z obou tras budou navzájem minimálně křížit a navíc na závodníky z delší trasy bude v cíli čekat větší „kotel“.

Fotky ze závodu v Průhonickém parku

Tak takovýto byl sobotní závod La Sportiva Prague Park Race v Průhonickém parku očima fotografů:

Galerie

Budeme se snažit, aby to bylo stejně parádní i na našich dalších závodech. Tak neváhejte, na Hruboskalský půlmaraton zbývá jen lehce nad 100 čísel a přihlášky na Divokou Šárku jsou už spuštěny.

Divoká Šárka – registrace zahájena

Spustili jsme registrace na druhý díl seriálu La Sportiva Prague Park Race – 24.6.2018 v Divoké Šárce. Zveme vás na letní proběhnutí divokým skalním údolím, po trailových pěšinkách i po vrškách plání s výhledy na Prahu. Na výběr jsou dvě trasy – 8 a 14 kilometrů a na každého čeká v cíli finisherská medaile plus možnost vyhrát v tombole zajímavé ceny. To vše jen kousek od metra: La Sportiva Prague Park Race – běh přírodou na dohled městu.

PS: v seznamu přihlášených jsou ti, kteří si registraci přesunuli z loňského větrného Prokopáku – prosíme, zkontrolujte si to a když tak nám napište

Registrace

Kapacita závodu v Průhonickém parku je vyčerpána!

Děkujeme za Váš zájem a budeme se snažit, abyste si z Průhonického parku odnesli co nejhezčí běžecký zážitek.
Přihlášky budou možné, jen pokud někdo z přihlášených nezaplatí a uvolní se místo ve startovní listině. Na místě už přihlašování nebude možné.

Prosíme, zkontrolujte si Vaši přihlášku zde:
http://vysledky.irontime.cz/startlist1216/

Veškeré změny v registraci jsou možné jen do čtvrtka před závodem (změna jména na čísle bude možná jen při nahlášení do konce tohoto týdne) na mailu info(at)pragueparkrace.cz. Na prezentaci v den závodu už žádné změny provádět nebudeme, abychom nezdržovali vydávání čísel.

V týdnu před závodem ještě očekávejte pokyny k závodu.

Těšíme se v Průhonicích!

Tým Prague Park Race.

Soutěž o boty La Sportiva!

Napište nám do 11.3., kolik Hudy obchodů je v Praze. Vítěze, který dostane poukaz na běžecké boty La Sportiva v hodnotě 3500,- Kč, vylosujeme na vyhlášení v Průhonicích ze všech správných odpovědí. Soutěž platí pro všechny registrované na závodě La Sportiva Prague Park Race v Průhonickém parku. A pozor, už zbývá posledních 40 míst!

Správné odpovědi pište na soutez(at)pragueparkrace.cz nebo nám pošlete zprávu na FB.

Posledních 100 čísel na závod v Průhonickém parku!

Závod La Sportiva Prague Park Race v Průhonickém parku 24.3.2018 se rychle plní! Už nezbývá jen o moc víc než posledních 100 čísel. A levnější startovné je jen do konce února. Nechceš přijít o unikátní zážitek z běhu jarním zámeckým parkem zapsaným na seznamu UNESCO? Tak neváhej s přihláškou.